Hoofdpagina: verschil tussen versies
Uit Belois's Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(48 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
{| class="wikitable" style="color:green; background-color:#ffffcc;" cellpadding="25" | {| class="wikitable" style="color:green; background-color:#ffffcc;" cellpadding="25" | ||
| [ | | [https://www.microsoft.com/nl-nl/windows-server Windows Server] | ||
| [[Webhosting:Introductie|Webhosting]] | | [[Webhosting:Introductie|Webhosting]] | ||
| [[Office365:Introductie|Office 365]] | | [[Office365:Introductie|Office 365]] | ||
| [[ | |- | ||
| [[ADFS:Introductie|Active Directory Federation Services]] | |||
| [[WSL:Introductie|Windows-subsystem for Linux]] | |||
| [[Utilities:Introductie|Handige utilities]] | |||
|- | |- | ||
| [[Powershell:Introductie|Powershell]] | | [[Powershell:Introductie|Powershell]] | ||
| [[Azure:Introductie|Azure]] | | [[Azure:Introductie|Azure]] | ||
| [ | | [https://learn.microsoft.com/en-us/fslogix/overview-what-is-fslogix FS logix] | ||
|- | |- | ||
| | | [[VMWare / vSphere / Horizon]] | ||
| [[Netwerken:Introductie| Netwerken / VLAN]] | | [[Netwerken:Introductie| Netwerken / VLAN]] | ||
| [ | | [https://www.fortinet.com/support/support-services/fortiguard-security-subscriptions/iot FortiGuard IoT] | ||
|- | |- | ||
| [[Links:Introductie|Handige Links]] | | [[Links:Introductie|Handige Links]] | ||
| [[Videos:Introductie|Video's VLAN]] | | [[Videos:Introductie|Video's VLAN]] | ||
| [[Documenten:Introductie|Documenten]] | | [[Documenten:Introductie|Documenten]] | ||
|- | |||
| [[VirtualHere:Introductie| Virtual Here USB oplossing]] | | [[VirtualHere:Introductie| Virtual Here USB oplossing]] | ||
| [https://tinywow.com/tools/image Tiny Wow] | |||
| [https://goblin.tools/ Goblin Tools] | |||
|- | |- | ||
| [ | | [https://www.fortinet.com/ Fortinet] | ||
| [ | | [https://linuxmag.nl/ Linux magazine] | ||
| [[Apple:Introductie|Apple]] | | [[Apple:Introductie|Apple]] | ||
|- | |||
| [[CommandLine:Introductie|Command Line Tools]] | | [[CommandLine:Introductie|Command Line Tools]] | ||
| [https://www.tablesgenerator.com/markdown_tables Markdown Table generator] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [https://www.linux-kvm.org/page/HOWTO_BONDING Linux KVM Virtualisatie] | | [https://www.linux-kvm.org/page/HOWTO_BONDING Linux KVM Virtualisatie] | ||
| [ | | [https://www.wireshark.org/ Wireshark] | ||
| [[AutoCad:Introductie|AutoCAD LT]] | | [[AutoCad:Introductie|AutoCAD LT]] | ||
|- | |||
| [[Hyper-V:Introductie|Hyper-V]] | | [[Hyper-V:Introductie|Hyper-V]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [https://www.fmsinc.com/microsoftaccess/query/snytax/update-query.html Access] | | [https://www.fmsinc.com/microsoftaccess/query/snytax/update-query.html Access] | ||
| [[Mitel:Introductie|Mitel]] | | [[Mitel:Introductie|Mitel]] | ||
| | | [https://www.netapp.com NetApp] | ||
| | |- | ||
| [https://www.raspberrypi.org/ RaspberryPi] | |||
| [https://www.magpi.nl/ MagPi magazine] | |||
| | |||
|} | |} | ||
==== Over mij ==== | |||
[[Profiel:Introductie|Profiel Michel van Belois]] | |||
==== Podcasts ==== | ==== Podcasts ==== | ||
Regel 47: | Regel 64: | ||
| [https://tech45.eu Tech45 podcasts] | | [https://tech45.eu Tech45 podcasts] | ||
| [https://www.bnr.nl/podcast/de-technoloog De Technoloog] | | [https://www.bnr.nl/podcast/de-technoloog De Technoloog] | ||
|- | |||
| [https://www.metnerdsomtafel.nl Met Nerds om Tafel] | | [https://www.metnerdsomtafel.nl Met Nerds om Tafel] | ||
| [https://www.bnr.nl/podcast/digitaal BNR Digitaal] | |||
| [https://tweakers.net/tag/tweakers+podcast/nieuws/ Tweakers Podcast] | |||
|} | |} | ||
Regel 55: | Regel 75: | ||
| [https://workspace365.net/nl/home/ Workspace365] | | [https://workspace365.net/nl/home/ Workspace365] | ||
| [https://azure.microsoft.com/nl-nl/pricing/details/devops/azure-devops-services/ Azure DevOps] | | [https://azure.microsoft.com/nl-nl/pricing/details/devops/azure-devops-services/ Azure DevOps] | ||
| [https://azure.microsoft.com/nl-nl/services/virtual-desktop/ | |- | ||
| [https://azure.microsoft.com/nl-nl/services/virtual-desktop/ Azure Virtual Desktop] | |||
| [https://www.webapper.com/self-healing-systems/ Self Healing OS] | |||
| [https://developer.hashicorp.com/terraform/tutorials/aws-get-started/aws-build Terraform] | |||
|- | |- | ||
| [https://github.com/microsoft/PowerToys/releases Windows Powertoys] | | [https://github.com/microsoft/PowerToys/releases Windows Powertoys] | ||
| [https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/ Sysinternals] | | [https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/ Sysinternals] | ||
| | | [https://www.microsoft.com/nl-nl/windows-365 Windows 365 Cloud PC] | ||
|} | |} | ||
==== Security ==== | ==== Security ==== | ||
{|class="wikitable" style="color:green; background-color:#ffffcc;" cellpadding="25" | {|class="wikitable" style="color:green; background-color:#ffffcc;" cellpadding="25" | ||
| [https:// | | [https://news.sophos.com/en-us// Sophos News] | ||
| [https://www.security.nl/ Security.nl] | | [https://www.security.nl/ Security.nl] | ||
| [https://www.ncsc.nl/actueel Nationaal Cyber Security Centrum] | | [https://www.ncsc.nl/actueel Nationaal Cyber Security Centrum] | ||
| [https://www. | |- | ||
| [https://www.withsecure.com/nl-en/home Withsecure] | |||
| [https://www.securitymanagement.nl/ Security Management] | |||
| [https://www.infosecuritymagazine.nl/ Info Security Magazine] | |||
|- | |- | ||
| [https://www.sophos.com/ Sophos] | | [https://www.sophos.com/ Sophos] | ||
| [https://www.veeam.com/nl Veeam backup en recovery] | | [https://www.veeam.com/nl Veeam backup en recovery] | ||
| [https://www.stellar.nl/ Stellar Datarecovery] | | [https://www.stellar.nl/ Stellar Datarecovery] | ||
|- | |||
| [https://www.beveiligmij.nl/tips/ Beveiligings tips] | | [https://www.beveiligmij.nl/tips/ Beveiligings tips] | ||
| [https://www.ncsc.nl/over-ncsc/wettelijke-taak/wat-gaat-de-nis2-richtlijn-betekenen-voor-uw-organisatie NIS2 informatie] | |||
| [https://azure.microsoft.com/nl-nl/products/ddos-protection/ Azure DDOS protection] | |||
|} | |} | ||
[[Profiel:Introductie|Belois]] ([[Profiel:Introductie|Over mij]]) | |||
<!-- Dit is een opmerking --> | <!-- Dit is een opmerking --> | ||
----- | ----- |
Huidige versie van 11 okt 2023 om 00:52
Welkom bij Belois's Wiki pagina. De plek voor kennis en informatie over Techniek en ICT
Onderwerpen
Kies hieronder één van de onderwerpen uit waar u meer over wilt weten:
Over mij
Podcasts
For Cloud's Sake podcast | Tech45 podcasts | De Technoloog |
Met Nerds om Tafel | BNR Digitaal | Tweakers Podcast |
Interessante zaken
Shadow.tech Virtual Gaming | Workspace365 | Azure DevOps |
Azure Virtual Desktop | Self Healing OS | Terraform |
Windows Powertoys | Sysinternals | Windows 365 Cloud PC |